BAKŪ FOTOGRAPHY – tai Karolio ir Eglės Bakūnų šeimyninis profesionalių fotografų duetas. Kol žmona sūpuoja augantį dar vieną mūsų komandos narį, už fotoaparato objektyvo pirmu smuiku griežiantį dažniausiai išvysite mane.

Kilęs iš mažo Šiaurės Lietuvos miestelio – Joniškėlio ilgai ieškojau savęs, kol supratau radęs tai, kas tapo mano didžiausia aistra. Išbandęs įvairiausių veiklų – nuo staliaus iki nekilnojamojo turto agento, tik apie 25-uosius metus ilgą laiką antrame plane laikytą pomėgį ėmiau įgyvendinti 100 procentų. Pasirinktos fotografijos studijos tapo tramplinu, paskatinusiu imtis to, kas man geriausiai sekasi ir kas sulig kiekviena diena skatina judėti pirmyn.

Šiandien skaičiuojame kone 10 metų fotografavimo patirtį ­­– fotografuojame ne tik pagal asmeninius Jūsų užsakymus, bet ir bendradarbiaujame su didžiaisiais Lietuvos naujienų portalais. Mūsų sąskaitoje gausybė vestuvių, krištynų ir kitų švenčių, taip pat įvairių kultūros bei sporto renginių fotografijų.

Nors gyvename Kretingos rajone, Laukžemėje, savo fotografavimo paslaugas teikiame ne tik Klaipėdos krašte, bet ir visoje Lietuvoje.


Trumpas BIO :

2003 m. – Pasvalio Dailės mokykla

2013 m. – „Baltame fone „

2014 m. – Paroda „Kitoks Vilnius“

2016 m. – Nepopuliarusis sportas Lietuvos fotografijoje

2016 m. – Vilniaus Dizaino Kolegija taikomosios fotografijos studijos

2015 m. – 2017 m. „Delfi“ Klaipėdos regiono fotografas.

2018 m. – Paroda „Mamos“

2019 m. – Fujifilm talento konkurso I vietos laimėtojas